Dalyvaujantys miestai
  • Ukmergė
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampole herbas opt

  • Mažeikiai
  • Brussels
  • Gargždai
  • taurages herbas
  • Rokiškis
  • Šilutė
  • Zarasai

Top komandos

  • Vilnius
    • 1-2. KRIAUŠĖ GALVOJE54.0
    • 1-2. PILIETINĖS SUTEMOS54.0
    • 3. KOVINĖS SNIEGENOS51.5
  • Kaunas
    • 1-3. PROTOPLAZMA46.5
    • 1-3. PAŠALINIAMS D46.5
    • 1-3. KOWNOFESTUNG46.5
  • Klaipėda
    • 1. GERKIME ALŲ PRASMINGAI43.5
    • 2. PROTO VIRUSAS38.5
    • 3. DESPERADO36.0
  • Šiauliai
    • 1. IŠ KIŠENĖS49.5
    • 2. GELTONAI-JUODI48.5
    • 3. ADEMOLA OKULAJA45.5
  • Panevėžys
    • 1. ŽINIŲ BAGAŽAS40.5
    • 2-3. ČIUPAKABROS35.0
    • 2-3. A-VINAI FOREVER35.0
  • Alytus
    • 1. PO SUSITIKIMO41.0
    • 2. PABIRUČIAI34.5
    • 3. DZŪKAI32.5
  • Marijampolė
    • 1. GRANDIS 732.0
    • 2. SŪDUVOS SAKALAI30.5
    • 3. NASRAI28.5
  • Mažeikiai
    • 1. PROTUBERANTAI41.0
    • 2. SKYLĖ36.0
    • 3. TANDEM35.5
  • Brussels
    • 1. CAPITAL CITY45.5
    • 2. ŠPROTAI43.5
    • 3. TĖVŲ KOMITETAS42.5
  • Rokiškis
    • 1. PALUBINSKO PASEKĖJAI40.5
    • 2. NIEKO NEŽINOM33.0
    • 3. RIZIKOS VEIKSNIAI31.5
  • Biržai
    • 1. NIEKO RIMTO37.0
    • 2. PAGIRYS35.5
    • 3. BD MILTINIAI32.5
  • Šilutė
    • 1. POTVYNIO BEBRAI36.5
    • 2. ŠILUTĖ32.5
Statistika Nugalėtojai Atsakymų statistika Žaidimų sunkumas
Vieta Komanda Š Rez. Reitingas
1 DJ SASHA DORIAN GRAY II VIL 1 54.5 10
2 KRIAUŠĖ GALVOJE I VIL 1 52.5 14
3 PROTOPLAZMA V KAU 52.0 22
4 KOVINĖS SNIEGENOS I VIL 51.5 6
5 MEILĖ IR MIRTIS VARĖNOJE II VIL 6 49.5 3
6 FENIKSO ORDA III VIL 3 48.5 5
7 GELTONAI-JUODI V ŠIA 48.0 16
8-11 O MAŽIUKAS II VIL 6 46.5 1
8-11 MEISTRAI IR MARGARITOS I VIL 1 46.5 12
8-11 RETRO III VIL 46.5 35
8-11 JERGUTĖLIAU! VI VIL 46.5 37
12-14 SEXAS BE VINETOO I VIL 7 45.5 2
12-14 KIEK ŽMONIŲ - TIEK NUOMONIŲ IV VIL 45.5 27
12-14 SPĖJOM III VIL 45.5 47
15 MAD THINKERS II VIL 44.5 7
16-17 BETGAMES.TV III VIL 1 43.5 13
16-17 KRAMEGALAI II VIL 43.5 19
18-19 777 III KAU 43.0 33
18-19 BEMBIS V VIL 43.0 40
20 GERKIME ALŲ PRASMINGAI IV KLA 42.5 31
21-22 TĖVŲ KOMITETAS II BRU 41.5 18
21-22 JANKIAI VI VIL 41.5 80
23 KATMANDU II KAU 40.5 11
24-26 LINKSMIEJI BULIAI II VIL 2 40.0 20
24-26 KOMANDA B II VIL 1 40.0 29
24-26 ADEMOLA OKULAJA III ŠIA 40.0 34
27-28 ČIUBAKA IV KAU 39.5 54
27-28 VYRŲ VYRAI IV VIL 39.5 66
29 AINARS ŠPAGATSKIS II VIL 39.0 30
30-34 IŠ KIŠENĖS II ŠIA 1 38.5 8