Dalyvaujantys miestai
  • Ukmergė
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampole herbas opt

  • Mažeikiai
  • Brussels
  • Gargždai
  • taurages herbas
  • Rokiškis
  • Šilutė
  • Zarasai

Top komandos

  • Vilnius
    • 1-2. KRIAUŠĖ GALVOJE54.0
    • 1-2. PILIETINĖS SUTEMOS54.0
    • 3. KOVINĖS SNIEGENOS51.5
  • Kaunas
    • 1-3. PROTOPLAZMA46.5
    • 1-3. PAŠALINIAMS D46.5
    • 1-3. KOWNOFESTUNG46.5
  • Klaipėda
    • 1. GERKIME ALŲ PRASMINGAI43.5
    • 2. PROTO VIRUSAS38.5
    • 3. DESPERADO36.0
  • Šiauliai
    • 1. IŠ KIŠENĖS49.5
    • 2. GELTONAI-JUODI48.5
    • 3. ADEMOLA OKULAJA45.5
  • Panevėžys
    • 1. ŽINIŲ BAGAŽAS40.5
    • 2-3. ČIUPAKABROS35.0
    • 2-3. A-VINAI FOREVER35.0
  • Alytus
    • 1. PO SUSITIKIMO41.0
    • 2. PABIRUČIAI34.5
    • 3. DZŪKAI32.5
  • Marijampolė
    • 1. GRANDIS 732.0
    • 2. SŪDUVOS SAKALAI30.5
    • 3. NASRAI28.5
  • Mažeikiai
    • 1. PROTUBERANTAI41.0
    • 2. SKYLĖ36.0
    • 3. TANDEM35.5
  • Brussels
    • 1. CAPITAL CITY45.5
    • 2. ŠPROTAI43.5
    • 3. TĖVŲ KOMITETAS42.5
  • Rokiškis
    • 1. PALUBINSKO PASEKĖJAI40.5
    • 2. NIEKO NEŽINOM33.0
    • 3. RIZIKOS VEIKSNIAI31.5
  • Biržai
    • 1. NIEKO RIMTO37.0
    • 2. PAGIRYS35.5
    • 3. BD MILTINIAI32.5
  • Šilutė
    • 1. POTVYNIO BEBRAI36.5
    • 2. ŠILUTĖ32.5
Statistika Nugalėtojai Atsakymų statistika Žaidimų sunkumas
Vieta Komanda Š Rez. Reitingas
1 PAŠALINIAMS D IV 55.5 30
2 DALYKŲ ŽINOTOJAI I 1 55.0 4
3 KATMANDU II 53.0 9
4 PROTOPLAZMA II 52.0 19
5 KOWNOFESTUNG III 1 49.5 20
6 777 V 46.5 36
7 MARČIUPIS V 43.5 42
8 NE TIK BLONDINĖS X 43.0 159
9 VALDYBA VII 41.5 69
10 EŽIUKAI RŪKE IV 41.0 45
11 ČIUBAKA III 40.5 53
11 BOSSANOVA V 40.5 96
13 VIENAM GALE KABLYS VI 39.5 137
14 OPLIA IV 38.5 145
15 PANACĖJA III 1 36.0 29
15 VOVERĖS ŽUDIKĖS VIII 36.0 82
17 VIDI VIČI V 35.5 84
18 DIFENBACHIJA V 34.0 66
19 KANKORĖŽIS IX 33.5 124
20 ŠEŠIAPIRŠČIAI VIII 33.0 86
20 SPACE IS THE PLACE IX 33.0 116
22 OCTOPUS VII 32.5 141
23 K.O. VI 31.5 113
23 ELEMENTARU, VATSONAI VIII 31.5 175
25 SMEGENŪZAI VI 31.0 90
25 PUKUPUKU VIII 31.0 123
27 KMK V 30.0 111
28 VI FORTAS VI 29.0 131
29 AROGANTIŠKI ŠERNAI V 28.0 68
29 POKŠTAS ARBA SALDAINIS III 28.0 127