Dalyvaujantys miestai
  • Ukmergė
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampole herbas opt

  • Mažeikiai
  • Brussels
  • Gargždai
  • taurages herbas
  • Rokiškis
  • Šilutė
  • Zarasai

Top komandos

  • Vilnius
    • 1. O MAŽIUKAS63.0
    • 2. KOVINĖS SNIEGENOS59.5
    • 3. SEXAS BE VINETOO58.5
  • Kaunas
    • 1-2. KATMANDU58.5
    • 1-2. DALYKŲ ŽINOTOJAI58.5
    • 3. KOWNOFESTUNG55.5
  • Klaipėda
    • 1. GERKIME ALŲ PRASMINGAI52.5
    • 2. PROTO VIRUSAS49.5
    • 3. SP647.5
  • Šiauliai
    • 1. IŠ KIŠENĖS60.5
    • 2. ADEMOLA OKULAJA52.5
    • 3. GELTONAI-JUODI52.0
  • Panevėžys
    • 1-3. ŽINIŲ BAGAŽAS41.5
    • 1-3. VICTORIOUS SECRET41.5
    • 1-3. MIXTUM COMPOSITUM41.5
  • Alytus
    • 1. PO SUSITIKIMO46.0
    • 2. BAKODO NA KAMIGATA34.5
    • 3. PABIRUČIAI30.5
  • Marijampolė
    • 1-2. SŪDUVOS SAKALAI41.5
    • 1-2. GRANDIS 741.5
    • 3. NASRAI31.0
  • Mažeikiai
    • 1. MAŽI KIŠKIAI42.5
    • 2. SKYLĖ41.5
    • 3. TANDEM41.0
  • Brussels
    • 1. PABANDOM IŠ NAUJO56.0
    • 2. TĖVŲ KOMITETAS55.0
    • 3. CAPITAL CITY53.0
  • Rokiškis
    • 1. NIEKO NEŽINOM51.5
    • 2. PALUBINSKO PASEKĖJAI48.5
    • 3. F10.141.5
  • Biržai
    • 1. PAGIRYS36.5
    • 2. NIEKO RIMTO31.0
    • 3. GAL GAL GAL SEDĖT19.5
  • Šilutė
    • 1. POTVYNIO BEBRAI45.5
    • 2. ŠILUTĖ23.0
    • 3. AGENTAI20.0
Statistika Nugalėtojai Atsakymų statistika Žaidimų sunkumas
Vieta Komanda Š Rez. Reitingas
58-62 KAMANDA VIII ŠIA 43.0 106
58-62 POKŠTAS ARBA SALDAINIS VIII KAU 43.0 152
63-67 LINKSMIEJI BULIAI III VIL 2 42.5 15
63-67 PROTOPLAZMA III KAU 42.5 19
63-67 VICTORIOUS SECRET V PAN 1 42.5 53
63-67 KAS TAVO TĖVAS? VI VIL 42.5 68
63-67 MES NEPAPAFOBAI V VIL 42.5 91
68-72 SP6 III KLA 42.0 34
68-72 JANKIAI IX VIL 42.0 79
68-72 TANDEM VI MAŽ 42.0 121
68-72 PROTOTIPAI VIII MAŽ 42.0 128
68-72 DALELIŲ SMULKINTUVAS IX VIL 42.0 143
73-75 XEBRYTĖ III VIL 41.5 49
73-75 SPĖJOM III VIL 41.5 50
73-75 JO PINARI VIII KLA 41.5 119
76-78 ŠEŠIAPIRŠČIAI V KAU 41.0 83
76-78 LAZDA VIENU GALU V KLA 41.0 84
76-78 VI FORTAS VII KAU 41.0 132
79-85 KOMANDA B III VIL 40.5 55
79-85 KRAUJAS VII VIL 40.5 80
79-85 BOSSANOVA V KAU 40.5 93
79-85 SHERLOCKED VI VIL 40.5 100
79-85 VAKUUMINĖ FLEŠKUTĖ VIII VIL 40.5 103
79-85 EUROPOS BETONO DANGOS ASOCIACIJA VII VIL 40.5 108
79-85 ALOHOMORA - KLA 40.5 177
86-91 PO SUSITIKIMO IV ALY 40.0 42
86-91 EŽIUKAI RŪKE III KAU 40.0 45
86-91 JŪRINIAI KEBABAI V VIL 40.0 70
86-91 SKYLĖ V MAŽ 40.0 88
86-91 BELLA VITA VI ŠIA 40.0 89