Dalyvaujantys miestai
  • Ukmergė
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampole herbas opt

  • Mažeikiai
  • Brussels
  • Gargždai
  • taurages herbas
  • Rokiškis
  • Šilutė
  • Zarasai

Top komandos

  • Vilnius
    • 1. SEXAS BE VINETOO62.0
    • 2-3. MEILĖ IR MIRTIS VARĖNOJE59.5
    • 2-3. KOVINĖS SNIEGENOS59.5
  • Kaunas
    • 1. DALYKŲ ŽINOTOJAI48.5
    • 2. PROTOPLAZMA47.0
    • 3. EŽIUKAI RŪKE44.0
  • Klaipėda
    • 1. OGP45.5
    • 2. GERKIME ALŲ PRASMINGAI40.0
    • 3. SP639.5
  • Šiauliai
    • 1. GELTONAI-JUODI53.0
    • 2. IŠ KIŠENĖS49.5
    • 3. ADEMOLA OKULAJA48.5
  • Panevėžys
    • 1. A LIVRE OUVERT42.5
    • 2. ŽINIŲ BAGAŽAS37.5
    • 3. VICTORIOUS SECRET34.5
  • Alytus
    • 1. PO SUSITIKIMO38.5
    • 2. PABIRUČIAI31.5
    • 3. DZŪKAI26.5
  • Marijampolė
    • 1. NASRAI33.5
    • 2. GRANDIS 728.0
    • 3. SŪDUVOS SAKALAI25.5
  • Mažeikiai
    • 1. PROTUBERANTAI46.5
    • 2. PROTOTIPAI31.5
    • 3. 19 6728.5
  • Brussels
    • 1. PABANDOM IŠ NAUJO46.0
    • 2. CAPITAL CITY40.5
    • 3. ŠPROTAI39.5
  • Rokiškis
    • 1. NIEKO NEŽINOM45.0
    • 2. PALUBINSKO PASEKĖJAI33.5
    • 3. F10.119.0
  • Biržai
    • 1. PAGIRYS43.5
    • 2. NIEKO RIMTO36.0
    • 3. BD MILTINIAI21.5
  • Šilutė
    • 1. POTVYNIO BEBRAI38.5
    • 2. ŠILUTĖ31.5
    • 3. AGENTAI23.0
PK10 žaidimo rezultatai Čempionato įskaita Visa lentelė
1 SEXAS BE VINETOO I VIL 62.0
2-3 MEILĖ IR MIRTIS VARĖNOJE II VIL 59.5
2-3 KOVINĖS SNIEGENOS II VIL 59.5
4 GELTONAI-JUODI II ŠIA 53.0
5 MEISTRAI IR MARGARITOS III VIL 51.5
6-7 DJ SASHA DORIAN GRAY III VIL 49.5
6-7 IŠ KIŠENĖS II ŠIA 49.5
8-9 DALYKŲ ŽINOTOJAI III KAU 48.5
8-9 ADEMOLA OKULAJA III ŠIA 48.5
10 T-REX IX VIL 48.0
11-12 TAVO MOČIUTĖ II VIL 47.5
11-12 KIEK ŽMONIŲ - TIEK NUOMONIŲ V VIL 47.5
13 PROTOPLAZMA V KAU 47.0
14-15 O MAŽIUKAS III VIL 46.5
14-15 PROTUBERANTAI III MAŽ 46.5
16-17 BETGAMES.TV II VIL 46.0
16-17 PABANDOM IŠ NAUJO III BRU 46.0
18 OGP IV KLA 45.5
19 NIEKO NEŽINOM IV ROK 45.0
20 ARKTIES VANDENYNAS VI VIL 44.5