Dalyvaujantys miestai
  • Ukmergė
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampole herbas opt

  • Mažeikiai
  • Brussels
  • Gargždai
  • taurages herbas
  • Rokiškis
  • Šilutė
  • Zarasai

Top komandos

  • Vilnius
    • 1. SEXAS BE VINETOO65.5
    • 2. BRANDAUS JAUNIMO KLUBAS62.5
    • 3. LINKSMIEJI BULIAI62.0
  • Kaunas
    • 1. KOWNOFESTUNG57.0
    • 2. KATMANDU51.5
    • 3. MARČIUPIS49.0
  • Klaipėda
    • 1. SP652.0
    • 2. GERKIME ALŲ PRASMINGAI49.0
    • 3. LAZDA VIENU GALU44.5
  • Šiauliai
    • 1. IŠ KIŠENĖS56.5
    • 2-3. ADEMOLA OKULAJA51.5
    • 2-3. GELTONAI-JUODI51.5
  • Panevėžys
    • 1. A LIVRE OUVERT38.5
    • 2. NO SMARTPHONE37.5
    • 3. ČIUPAKABROS37.0
  • Alytus
    • 1. PO SUSITIKIMO36.5
    • 2. DZŪKAI31.5
    • 3. KARALIAI BE KARŪNŲ30.5
  • Marijampolė
    • 1. GRANDIS - 734.0
    • 2. SŪDUVOS SAKALAI33.0
    • 3. NASRAI25.5
  • Mažeikiai
    • 1. PROTUBERANTAI48.5
    • 2-3. SKYLĖ39.5
    • 2-3. DRĄSIŲJŲ KELIAI39.5
  • Brussels
    • 1. CAPITAL CITY47.5
    • 2. KLAUSTUKAS46.5
    • 3. ŠPROTAI44.5
  • Tauragė
    • 1. KUOMANDA34.5
    • 2. P.K.S.31.0
    • 3. AJURVEDINIAI30.0
  • Rokiškis
    • 1. PALUBINSKO PASEKĖJAI33.0
    • 2-3. F10.125.0
    • 2-3. RIZIKOS VEIKSNIAI25.0
  • Biržai
    • 1. NIEKO RIMTO35.5
    • 2. PAGIRYS32.5
    • 3. ŽINIŲ BAGAŽAS30.5
  • Šilutė
    • 1. LIBERALAMS KIMBA34.0
    • 2. AGENTAI32.0
    • 3. ŠILUTĖ31.0
  • Zarasai
    • 1. FUNGUS BELLUM41.0
    • 2. KOMISARIATAS38.5
    • 3. X3031.0
Statistika Nugalėtojai Atsakymų statistika Žaidimų sunkumas
Vieta Komanda Š Rez. Reitingas
1 SEXAS BE VINETOO I VIL 1 65.5 1
2 BRANDAUS JAUNIMO KLUBAS I VIL 62.5 3
3 LINKSMIEJI BULIAI II VIL 1 62.0 13
4-5 KOWNOFESTUNG III KAU 57.0 21
4-5 PILIETINĖS SUTEMOS VII VIL 57.0 72
6-7 MEILĖ IR MIRTIS VARĖNOJE IV VIL 56.5 9
6-7 IŠ KIŠENĖS IV ŠIA 56.5 10
8 O MAŽIUKAS I VIL 55.0 4
9-11 KOVINĖS SNIEGENOS II VIL 2 52.0 2
9-11 SP6 V KLA 52.0 22
9-11 MAD THINKERS V VIL 52.0 23
12-16 ADEMOLA OKULAJA II ŠIA 51.5 12
12-16 KOMANDA B III VIL 51.5 14
12-16 GELTONAI-JUODI III ŠIA 51.5 15
12-16 KATMANDU II KAU 51.5 20
12-16 ARKTIES VANDENYNAS III VIL 51.5 36
17-18 GERKIME ALŲ PRASMINGAI IV KLA 49.0 44
17-18 MARČIUPIS VI KAU 49.0 62
19-20 PROTUBERANTAI IV MAŽ 48.5 28
19-20 KEMPINIUKAI IV VIL 48.5 41
21 KASK URVĄ VII VIL 48.0 94
22-25 CAPITAL CITY I BRU 1 47.5 5
22-25 JERGUTĖLIAU! II VIL 47.5 50
22-25 DALYKŲ ŽINOTOJAI IX KAU 47.5 69
22-25 BARSUKO SAPNAS V ŠIA 47.5 76
26-27 FENIKSO ORDA II VIL 47.0 39
26-27 AD LIBITUM VI KAU 47.0 73
28-29 AINARS ŠPAGATSKIS VII VIL 46.5 53
28-29 KLAUSTUKAS IV BRU 46.5 58
30-32 DJ SASHA DORIAN GRAY III VIL 45.5 6